Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XVII сессиясының № 17/168 "2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 22/205 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 4746 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XVII сессиясының № 17/168 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4518 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 03 (8066) "Сарыарқа" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 2 (208) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 134006 мың теңге;
2) шығындар – 141606 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Жезказганского городского маслихатаот 27 декабря 2017 года № 17/168 "О бюджете сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2018 года № 22/205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2018 года № 4746.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVII сессии Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/168 "О бюджете сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4518, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2018 года, в газете "Сарыарқа"19 января 2018 года № 03 (8066), в газете "Жезказганский вестник" 19 января 2018 года № 2 (208) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 141606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4305 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3295 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 134006 тысяч тенге;
2) затраты – 141606 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті түсімдерінің құрамында 4 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Абахов
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі
ХХІІ сессиясының №22/205 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы
XVII сессиясының №17/168 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета Кенгирского сельского округа на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 4.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Абахов
Секретарь городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1
к решению ХХІІ сессии Жезказганского городского маслихата
от 18 апреля 2018 года № 22/205
Приложение 1
к решению XVII сессии Жезказганского городского маслихата
от 27 декабря 2017 года № 17/168
Бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы