Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/275 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 5088 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 маусымдағы № 46/405 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 02.06.2020 № 46/405 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді).

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2018 года № 30/275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2018 года № 5088. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 2 июня 2020 года № 46/405
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 02.06.2020 № 46/405 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сурнин
Қалалық мәслихат хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№30/275 шешіміне
қосымша
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Р/с №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1
2
3
1.
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2.
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
3
4.
Ойын жолы
12
5.
Карт
4
6.
Бильярд үстелі
10
7.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
15

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Сурнин
Секретарь городского маслихата С. Медебаев
Приложение
к решению Жезказганского
городского маслихата
от 24 декабря 2018 года № 30/275
Единые ставки фиксированного налога
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
3
4.
Игровая дорожка
12
5.
Карт
4
6.
Бильярдный стол
10
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
15