Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 4912 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 тамыздағы XVII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 329 шешіміне және Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 тамыздағы "Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың ХІІІ сессиясының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 258 шешімін іске асыру туралы" № 83/09 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 44/02 қаулысына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4523 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 930 245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 11 482 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 93 145 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 320 251 мың теңге;
2) шығындар – 16 457 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 527 602 мың теңге;

О внесении изменений в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2018 года № 28/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2018 года № 4912
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XVII сессии Карагандинского областного маслихата от 9 августа 2018 года № 329 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" и постановлением акимата Карагандинской области от 16 августа 2018 года № 44/02 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 83/09 "О реализации решения XIII сессии областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4523, опубликовано в газете "Семья" от 8 января 2018 года № 1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 930 245 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 482 933 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33 916 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 93 145 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 320 251 тысяч тенге;
2) затраты – 16 457 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 527 602 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 527 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 527 602 мың теңге.";
2) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 139 372 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 527 602 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 1 527 602 тысяч тенге.";
2) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2018 год в сумме 139 372 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

32145
5
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
4216
6
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, барлығы, оның ішінде:
27234
жалақыны ішінара субсидиялауға
13576
жастар практикасына
13177
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды беруге
481
7
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға, барлығы, оның ішінде:
34234
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсету
4834
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
20000
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейту
9400
8
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
1396
облыстық бюджеттен
857510
9
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
84305
10
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге, барлығы, оның ішінде:
92969
білім беру объектілерін жөндеуге
84969
зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
8000
11
Интернет-сайттарды автоматтандырылған мониторингтеу бағдарламасын орнатуға
720
12
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін жөндеу жұмыстарын жүргізуге
550000
13
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға, барлығы, оның ішінде:
122455
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
120155
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде қызметтерді халықты жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне аутсорсинг
2300
14
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбек ақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
3951
15
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға және ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге, барлығы, оның ішінде:
163
аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға
150
ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
13
16
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге

32145
5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4216
6
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, всего, в том числе:
27234
на частичное субсидирование заработной платы
13576
на молодежную практику
13177
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
481
7
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы, всего, в том числе:
34234
оказание услуг специалиста жестового языка
4834
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
20000
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
9400
8
субсидирование затрат работодателя для трудоустройства инвалидов (на создание специальных рабочих мест для инвалидов)
1396
из областного бюджета
857510
9
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
84305
10
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования, всего, в том числе:
92969
ремонт объектов образования
84969
на открытие кабинетов интеллектуальных игр
8000
11
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет сайтов
720
12
На проведение ремонтных работ автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
550000
13
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, всего, в том числе:
122455
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
120155
аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2300
14
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
3951
15
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов, всего, в том числе:
163
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
на возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
150
оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
13
16
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов