Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 17/148 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 4644 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4573 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 9 (12692) "Балқаш өңірі", 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 9-10 (1688) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылғы 29 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 10 135 991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 297 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 337 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 486 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 757 890 мың теңге;
2) шығындар – 10 764 247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 628 256 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 628 256 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 628 256 мың теңге.";

О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/127 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2018 года № 17/148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2018 года № 4644. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года №16/127 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4573, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 января 2018 года №9 (12692), "Северное Прибалхашье" от 24 января 2018 года №9-10 (1688), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 135 991 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 297 278 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 337 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 44 486 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 757 890 тысяч тенге;
2) затраты – 10 764 247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 628 256 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 628 256 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 628 256 тысяч тенге.";