Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 13/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 4694 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айдын Боранбаевич Қапашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Аглиулин
Балқаш қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "02" сәуірдегі
№ 13/01 қаулысына
1 қосымша
Балқаш қаласының жайылым айналымдарының схемасы
Балқаш қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "02" сәуірдегі
№ 13/01 қаулысына
2 қосымша
Гүлшат кентінің жайылым айналымдарының схемасы
Балқаш қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "02" сәуірдегі
№ 13/01 қаулысына
3 қосымша
Саяқ кентінің жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 2 апреля 2018 года № 13/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 апреля 2018 года № 4694
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Капашева Айдына Боранбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города А. Аглиулин
Приложение 1
к постановлению акимата
города Балхаш
от "02" апреля 2018 года
№13/01
Схема пастбищеоборота города Балхаш
Приложение 2
к постановлению акимата
города Балхаш
от "02" апреля 2018 года
№ 13/01
Схема пастбищеоборота поселка Гульшат
Приложение 3
к постановлению акимата
города Балхаш
от "02" апреля 2018 года
№13/01
Схема пастбищеоборота поселка Саяк