Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 172 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі XXII сессиясының № 203 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 4722 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХIХ сессиясының № 172 "2018-2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4543 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда № 2 (887) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1)1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 488 933 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 863 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 424 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 613 866 мың теңге;
2) шығындар – 3 622 983 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 137 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 134 050 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 6, 7, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХІІ сессияның төрағасы Т.Теміров
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 5 сәуірдегі
№ 203 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018 - 2020 годы"
Решение XXII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2018 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2018 года № 4722
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4543, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 13 января 2018 года № 2 (887), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 488 933 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 863 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 424 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 613 866 тысяч тенге;
2) затраты – 3 622 983 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 137 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137 050 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134 050 тысяч тенге.
2) приложения 1, 6, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХІІ сессии Т. Темиров
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 5 апреля 2018 года № 203
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года №172
Бюджет города Каражал на 2018 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
97206
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
11583
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11583
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25651
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25155
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
496
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41197
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40149
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
448
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18775
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18775
02
Қорғаныс
6469
1
Әскери мұқтаждар
4832
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4832
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4832
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1637
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1637
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
971
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
666
04
Бiлiм беру
1465227
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
68935
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
68935
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
68935
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
980971
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

5000
9
Прочие государственные услуги общего характера
97206
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
11583
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25651
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25155
015
Капитальные расходы государственного органа
496
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
41197
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
40149
003
Капитальные расходы государственного органа
600
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
448
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18775
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
18775
02
Оборона
6469
1
Военные нужды
4832
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4832
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4832
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1637
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1637
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
971
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
666
04
Образование
1465227
1
Дошкольное воспитание и обучение
68935
464
Отдел образования района (города областного значения)
68935
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
68935
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
980971
464
Отдел образования района (города областного значения)

711729
04
Бiлiм беру
1750
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1750
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1750
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1750
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1750
"Қаражал қаласы № 6 жалпы орта білім беру мектебінің шатырын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
1750
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
704999
1
Тұрғын үй шаруашылығы
54068
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
54068
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16905
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
16905
"Қаражал қаласы 25 орам, 22 үй, тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысын салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
16905
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
37163
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
37163
"Қаражал қаласы, Абай көшесіндегі 3 үй, 34 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
7432
"Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Металлург көшесіндегі 37 үй, 90 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
11486
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй, 104 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
18245
2
Коммуналдық шаруашылық
650931
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
650931
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
650931
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
481382
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
481382
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
169549
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
153549
"Қаражал қаласы тұтынушыларының шекараларына дейін қарқынды су құбырын жеткізу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5930
"Шалғы кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға" 2 кезек , жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
1070
"Қаражал қаласы, Ақтай ауылына су құбырлары желілерін салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
9000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4980
2
Спорт
4980
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

711729
04
Образование
1750
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1750
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1750
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1750
015
За счет средств местного бюджета
1750
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция скатной кровли средней школы № 6"
1750
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
704999
1
Жилищное хозяйство
54068
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
54068
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16905
015
За счет средств местного бюджета
16905
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к дому город Каражал, 25 квартал, дом 22"
16905
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
37163
015
За счет средств местного бюджета
37163
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 34-х квартирного жилого дома город Каражал, улица Абая, дом 3"
7432
Корректировка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 90 квартиного жилого дома поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37"
11486
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 104-х квартирного жилого дома город Каражал, 25 квартал, дом 22"
18245
2
Коммунальное хозяйство
650931
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
650931
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
650931
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
481382
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
481382
015
За счет средств местного бюджета
169549
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
153549
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал"
5930
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция водопроводных сетей поселка Шалгинский, 2 очередь"
1070
Разработка проектно - сметной документации по объекту " Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал"
9000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4980
2
Спорт
4980
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)