Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 172 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы XXIII сессиясының № 212 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 4807 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХIХ сессиясының № 172 "2018-2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4543 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда № 2 (887) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 489 120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 863 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 424 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 614 053 мың теңге;
2) шығындар – 3 628 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 142 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 620 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 620 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХІІІ сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 15 мамырдағы
№ 212 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018 - 2020 годы"
Решение XXIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2018 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июня 2018 года № 4807
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4543, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 13 января 2018 года № 2 (887), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 489 120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 863 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 424 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 614 053 тысяч тенге;
2) затраты – 3 628 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 142 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142 620 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 620 тысяч тенге.
2) приложения 1, 4, 5, 6, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХІІІ сессии,
секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 15 мая 2018 года № 212
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года №172
Бюджет города Каражал на 2018 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5380
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5380
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
4780
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
600
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 15 мамырдағы
№ 212 шешіміне
5-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
10-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
2018 жыл
Кіші бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5380
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5380
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
4780
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
600
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 15 мая 2018 года № 212
Приложение 10
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2018 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2018 год
Подпрограмма
Наименование
Инвестиционные проекты

687587
04
Бiлiм беру
1222
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1222
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1222
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1222
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1222
"Қаражал қаласы № 6 жалпы орта білім беру мектебінің шатырын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
1222
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
681385
1
Тұрғын үй шаруашылығы
31475
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31475
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6905
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6905
"Қаражал қаласы 25 орам, 22 үй, тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысын салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6905
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
24570
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
24570
"Қаражал қаласы, Абай көшесіндегі 3 үй, 34 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
7432
"Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Металлург көшесіндегі 37 үй, 90 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
11486
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй, 104 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5652
2
Коммуналдық шаруашылық
649910
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
649910
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
649910
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
481382
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
481382
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
168528
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
153549
"Қаражал қаласы тұтынушыларының шекараларына дейін қарқынды су құбырын жеткізу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5930
"Шалғы кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға" 2 кезек, жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
49
"Қаражал қаласы, Ақтай ауылына су құбырлары желілерін салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
9000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4980
2
Спорт
4980
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

687587
04
Образование
1222
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1222
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1222
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1222
015
За счет средств местного бюджета
1222
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция скатной кровли средней школы № 6"
1222
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
681385
1
Жилищное хозяйство
31475
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
31475
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6905
015
За счет средств местного бюджета
6905
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к дому город Каражал, 25 квартал, дом 22"
6905
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
24570
015
За счет средств местного бюджета
24570
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 34-х квартирного жилого дома город Каражал, улица Абая, дом 3"
7432
Корректировка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 90 квартиного жилого дома поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37"
11486
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 104-х квартирного жилого дома город Каражал, 25 квартал, дом 22"
5652
2
Коммунальное хозяйство
649910
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
649910
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
649910
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
481382
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
481382
015
За счет средств местного бюджета
168528
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
153549
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал"
5930
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция водопроводных сетей поселка Шалгинский, 2 очередь"
49
Разработка проектно - сметной документации по объекту " Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал"
9000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4980
2
Спорт
4980
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)