Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 172 "2018 - 2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы XXV сессиясының № 226 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 қыркүйекте № 4915 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы ХIХ сессиясының № 172 "2018-2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4543 нөмерімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда № 2 (887) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 369 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 919 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 054 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 516 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 432 307 мың теңге;
2) шығындар – 3 509 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 142 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 620 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 620 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХV сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 226 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018 - 2020 годы"
Решение XXV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2018 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 сентября 2018 года № 4915
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 172 "О бюджете города Каражал на 2018–2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4543, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 13 января 2018 года № 2 (887), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 369 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 919 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 054 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 432 307 тысяч тенге;
2) затраты – 3 509 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 142 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142 620 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 620 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХV сессии,
секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2018 года № 226
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Бюджет города Каражал на 2018 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

500
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
500
9
Басқалар
560
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
560
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
560
14
Борышқа қызмет көрсету
3
1
Борышқа қызмет көрсету
3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3
15
Трансферттер
320434
1
Трансферттер
320434
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
320434
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5570
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
73088
038
Субвенциялар
241426
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
350
3) Таза бюджеттік кредиттеу
3000
бюджеттік кредиттер
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3000
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3000
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3000
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3000
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-142620
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
142620
қарыздар түсімі
0
16
Қарыздарды өтеу
3000
1
Қарыздарды өтеу
3000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3000
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3000
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
139620
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 226 шешіміне
2 – қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
4 – қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
763012
Ағымдағы нысаналы трансферттер
210485
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
210485
Облыстың білім басқармасы
80859
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1307
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24640
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
216
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
12215
оның ішінде:
Объектілерге жөндеу жүргізуге
10215
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
2000
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
36128
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
6353
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
30209
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
5300
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
6472
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
3225
Жастар практикасына
3247
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
1540
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
9584
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
6095
оның ішінде:
Өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
5908
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсингке
187
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбек ақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
1107
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
111
Облыстың ветеринария басқармасы
639
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
403
Ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
236
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
98778
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
98778
оның ішінде:
Жолдарды орташа жөндеуге
98778
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
537527
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
537527
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2 кезек
537527
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
15000
Тұрғын үй шаруашылығы
15000
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекен жайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
10000
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 226 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
5 - қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
763012
Ағымдағы нысаналы трансферттер
210485
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
210485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
80859
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1307
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24640
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
216
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
12215
оның ішінде:
Объектілерге жөндеу жүргізуге
10215
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
2000
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
36128
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
6353
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30209
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
5300
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
6472
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
3225
Жастар практикасына
3247
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
1540
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
9584
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
6095
оның ішінде:
Өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
5908
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсингке
187
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбек ақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
1107
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
111
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
639
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
403
Ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
236
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
98778
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
98778
оның ішінде:
Жолдарды орташа жөндеуге
98778
Нысаналы даму трансферттері
552527
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
552527
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
537527
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2 кезек
537527
Тұрғын үй шаруашылығы
15000
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекен жайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
10000
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 226 шешіміне
4 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
6 - қосымша
2018 жылға қаланың жергілікті атқарушы органы резервінің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
13
Басқалар
560
9
Басқалар
560

500
006
Поддержка предпринимательской деятельности
500
9
Прочие
560
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
560
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
560
14
Обслуживание долга
3
1
Обслуживание долга
3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3
15
Трансферты
320434
1
Трансферты
320434
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
320434
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5570
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
73088
038
Cубвенции
241426
051
Трансферты органам местного самоуправления
350
3) Чистое бюджетное кредитование
3000
бюджетные кредиты
0
5
Погашение бюджетных кредитов
3000
01
Погашение бюджетных кредитов
3000
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3000
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
3000
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-142620
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
142620
поступление займов
0
16
Погашение займов
3000
1
Погашение займов
3000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3000
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3000
используемые остатки бюджетных средств
139620
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2018 года № 226
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
763012
Целевые текущие трансферты
210485
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Целевые текущие трансферты
210485
Управление образования области
80859
На доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
1307
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24640
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет - сайтов в организациях образования
216
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
12215
в том числе:
Ремонт объектов
10215
Открытие кабинетов интеллектуальных игр
2000
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
36128
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
6353
Управление координации занятости и социальных программ области
30209
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5300
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6472
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
3225
Молодежная практика
3247
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
1540
На выплату государственной адресной социальной помощи
9584
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
6095
в том числе:
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5908
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
187
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
1107
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
111
Управление ветеринарии области
639
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
403
На оказание услуг по вакцинации,транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
236
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
98778
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
98778
в том числе:
Средний ремонт дорог
98778
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
552527
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
537527
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
537527
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
15000
Жилищно-коммунальное хозяйство
15000
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
5000
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Реконструкция жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
10000
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2018 года № 226
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года №172
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2018 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
763012
Целевые текущие трансферты
210485
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Целевые текущие трансферты
210485
Отдел образования района (города областного значения)
80859
На доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
1307
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24640
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет - сайтов в организациях образования
216
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
12215
в том числе:
Ремонт объектов
10215
Открытие кабинетов интеллектуальных игр
2000
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
36128
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
6353
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30209
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5300
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6472
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
3225
Молодежная практика
3247
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
1540
На выплату государственной адресной социальной помощи
9584
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
6095
в том числе:
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5908
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
187
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
1107
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
111
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
639
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
403
На оказание услуг по вакцинации,транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
236
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
98778
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
98778
в том числе:
Средний ремонт дорог
98778
Целевые трансферты на развитие
552527
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
552527
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
537527
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
537527
Жилищно-коммунальное хозяйство
15000
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
5000
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Реконструкция жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
10000
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2018 года № 226
Приложение 6
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года №172
Распределение сумм резерва местного исполнительного органа города на 2018 год
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
13
Прочие
560
9
Прочие
560

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
560
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
560
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
560
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 226 шешіміне
5 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
10 - қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
2018 жыл
Кіші бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
560
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
560
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
560
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 17 августа 2018 года № 226
Приложение 10
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2018 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2018 год
Подпрограмма
Наименование
Инвестиционные проекты

605553
04
Бiлiм беру
1272
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1272
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1272
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1272
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1272
"Қаражал қаласы № 6 жалпы орта білім беру мектебінің шатырын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
1222
"Қаражал қаласының №1 орта мектебінің жанына спортзал құрылысын салу " нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
50
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
599031
1
Тұрғын үй шаруашылығы
46525
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
46525
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11905
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
11905
"Қаражал қаласы 25 орам, 22 үй, тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысын салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6905
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
34620
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
34620
"Қаражал қаласы, Абай көшесіндегі 3 үй, 34 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
7432
"Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Металлург көшесіндегі 37 үй, 90 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
11486
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй, 104 пәтерлік тұрғын үйді реконструкциялау" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5652
"Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
50
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекен жайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
10000
2
Коммуналдық шаруашылық
552506
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
552506
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
552506
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
383978
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383978
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
168528
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек

605553
04
Образование
1272
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1272
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1272
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1272
015
За счет средств местного бюджета
1272
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция скатной кровли средней школы № 6"
1222
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство пристройки с целью размещения спортзала для средней школы №1 г.Каражал "
50
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
599031
1
Жилищное хозяйство
46525
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
46525
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11905
015
За счет средств местного бюджета
11905
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к дому город Каражал, 25 квартал, дом 22"
6905
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
5000
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
34620
015
За счет средств местного бюджета
34620
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 34-х квартирного жилого дома город Каражал, улица Абая, дом 3"
7432
Корректировка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 90 квартиного жилого дома поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37"
11486
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция 104-х квартирного жилого дома город Каражал, 25 квартал, дом 22"
5652
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4"
50
Реконструкция жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
10000
2
Коммунальное хозяйство
552506
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
552506
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
552506
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
383978
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
383978
015
За счет средств местного бюджета
168528
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь

153549
"Қаражал қаласы тұтынушыларының шекараларына дейін қарқынды су құбырын жеткізу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5930
"Шалғы кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға" 2 кезек , жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
49
"Қаражал қаласы, Ақтай ауылына су құбырлары желілерін салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
9000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5250
2
Спорт
5250
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5250
057
Cпорт объектілерін дамыту
5250
"Қаражал қаласына 160 орыны бар спорттық сауықтыру кешені құрылысын салу" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5200
Қаражал қаласының Горняк стадионын жаңарту жобалау - сметалық құжаттама әзірлеу
50

153549
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал"
5930
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция водопроводных сетей поселка Шалгинский, 2 очередь"
49
Разработка проектно - сметной документации по объекту " Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал"
9000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5250
2
Спорт
5250
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
5250
057
Развитие объектов спорта
5250
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство физкультурно - оздоровительного комплекса на 160 мест в городе Каражал"
5200
Разработка проектно - сметной документации на реконструкция стадиона Горняк в г.Каражал
50