Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 223 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 273 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 мамырда № 4775 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 223 "2018 – 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4532 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы 2 (2295) нөмірінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 883 160 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 496 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 107 488 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12 259 697 мың теңге;
2) шығындар – 16 207 372 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 324 212 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 324 212 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 223 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 мая 2018 года № 4775. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 223 "О городском бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4532, опубликовано в № 2 (2295) газеты "Шарайна" от 12 января 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 883 160 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 496 975 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 107 488 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 259 697 тысяч тенге;
2) затраты – 16 207 372 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 324 212 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324 212 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

39 882
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
146 214
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 318
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
39 472
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
418 604
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
88
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
528 240
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
34 977
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 076
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 076
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 901
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 901
2
Әлеуметтiк көмек
395 697
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
385 697
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
135 063
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 365
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 039
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
69 637
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
77 821
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 972
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
97 566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97 566
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 485
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

39 882
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
146 214
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 318
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
39 472
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
418 604
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
88
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
528 240
1
Социальное обеспечение
34 977
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 076
005
Государственная адресная социальная помощь
30 076
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 901
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 901
2
Социальная помощь
395 697
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
385 697
002
Программа занятости
135 063
006
Оказание жилищной помощи
2 800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 365
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 039
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69 637
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
77 821
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 972
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
97 566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97 566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 485
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы