Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 281 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 маусымда № 4812 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 505 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 21.02.2020 № 505 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 мая 2018 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 июня 2018 года № 4812. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2020 года № 505
Сноска. Утратило cилу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21.02.2020 № 505 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Мұхамедғалиева
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 мамырдағы
№ 281 шешіміне
қосымша
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Р/с №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1
2
3
1.
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелі
3
7.
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Мухамедгалиева
Секретарь городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение
к решению Сатпаевского
городского маслихата
от 29 мая 2018 года № 281
Единые ставки фиксированного налога
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10