2019 - 2021 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 360 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5101 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 43 495 мың теңге;
2) шығындар – 49 035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 840 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 840 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете поселка Жезказган на 2019 - 2021 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2018 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2018 года № 5101. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" от 30 ноября 2018 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 495 тысяч тенге;
2) затраты – 49 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 840 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 840 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 08.11.2019 № 461 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 46 795 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Балмағамбетов
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
40 сессиясының № 360 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 1 840 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 08.11.2019 № 461 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2019 год объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жезказган, в сумме 46 795 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Балмагамбетов
Секретарь городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение 1
к решению 40 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 27 декабря 2018 года № 360
Бюджет поселка Жезказган на 2019 год