"2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 216 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 304 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 тамызда № 4896 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 216 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4511 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 5 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 216 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 июля 2018 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 августа 2018 года № 4896. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 216 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4511, опубликовано в газете "Саран газеті" от 30 декабря 2017 года № 95, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 7 изложить в следующей редакции: