"Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1475/19 "2018-2020 жылдарға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы VI шақырылған XXI сессиясының № 1508/21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4789 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1475/19 "2018-2020 жылдарға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4562 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 428 626 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 398 030 мың теңге;
2) шығындар - 428 626 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 0 мың теңге.
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Омарбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Таширова
10 мамыр 2018 ж
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 10 мамырдағы кезектен тыс XХI сессиясының
№ 1508/21 шешіміне
1 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы XIХ сессиясының
№ 1475/19 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған кенттер бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение XIX сессии Шахтинского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 1475/19 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2018 - 2020 годы
Решение XXI сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1508/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4789. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIХ сессии Шахтинского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 1475/19 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 4562) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 428 626 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –23 852 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 744 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 398 030 тысячи тенге;
2) затраты – 428 626 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0 тысяч тенге.
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Омарбеков
Секретарь городского маслихата Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
С. Таширова
10 мая 2018 года
Приложение 1
к решению внеочередной XXI сессии Шахтинского городского
маслихата от 10 мая 2018 года № 1508/21
Приложение 1
к решению XIX сессии Шахтинского городского
маслихата от 27 декабря 2017 года № 1475/19
Бюджет поселков на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I ДОХОДЫ