Салық салу нысаны бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы VI шақырылған XXII кезектен тыс сессиясының № 1520/22 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 4869 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1724/39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 19.06.2020 № 1724/39 шешімімен (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546-бабана және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сай салық салу нысаны бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Ж. Мамерханова
"Келісілді"
"Қарағанды облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер Департаменті
Шахтинск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А. Орынбеков
2018 жылғы 29 маусым
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 маусымдағы
кезектен тыс XXII сессиясының
№ 1520/22 шешiмiне қосымша
Шахтинск қаласының және оған жақын кенттердің аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемесінің көлемдері
Салық салу нысанының атауы
Бір айда айлық есептік көрсеткіште тіркелген салық мөлшерлемесі
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
4
7
Астана, Алматы қалалары және арнайы аймақтан басқа елді мекендерде орналасқан уәкілетті ұйымның айырбастау пункті
10

Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения
Решение внеочередной XXII сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 июня 2018 года № 1520/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июля 2018 года № 4869. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 июня 2020 года № 1724/39
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19.06.2020 № 1724/39 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по городу Шахтинску
Департамента государственных
доходов по Карагандинской области"
А. Орынбеков
29 июня 2018 года
Приложение
к решению внеочередной XХII сессии
Шахтинского городского маслихата
от 29 июня 2018 года № 1520/22
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Шахтинск и прилегающих поселков
Наименование объекта налогообложения
Ставка фиксированного налога на один объект, в месячном расчетном показателе на месяц
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
4
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10