Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIX сессиясының № 1460/19 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы VI шақырылған XXIV сессиясының № 1545/24 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 4913 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1460/19 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4531 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 16 қаңтарда, 2018 жылғы 8 маусымдағы № 23 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 583 537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 233 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 766 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 83 476 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 6 246 396 мың теңге;
2) шығындар - 7 682 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 44 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 44 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – минус 112 964 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 112 964 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение XIX сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 1460/19 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение XXIV сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 августа 2018 года № 1545/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 сентября 2018 года № 4913. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIХ сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 1460/19 "О городском бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 4531, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2018 года, в газете "Шахтинский вестник" № 23 от 8 июня 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 583 537 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 233 899 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 766 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 83 476 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 6 246 396 тысячи тенге;
2) затраты – 7 682 501 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 44 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 112 964 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 964 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;

2141307
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1865221
Нысаналы даму трансферттері
276086
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1865221
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
358410
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
15366
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72917
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13398
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36902
Білім беру ұйымдарында автоматтандырылған интернет- сайттар мониторингі бағдарламасын орнатуға
404
Білім беру объектілеріне жөндеу жүргізу және материалдық-техникалық базаны нығайтуға
219423
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1352618
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1058759
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
2357
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
291502
Облыстың ветеринария басқармасы
191
Вакцинация бойынша қызмет көрсетуге, ветеринариялық препараттарды тасымалдауға және сақтауға
41
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
150
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
70003
Жаппай кәсіпкерлікті және өнімдік жұмыспен қамтуды дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
39871
Мүгедектерді жұмыспен қамтамасыз ету үшін арнаулы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушілердің шығынын субсидиялауға
534
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыстар бойынша консультанттар мен ассистенттер енгізуге
2081
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
25517
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге

2141307
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1865221
Целевые трансферты на развитие
276086
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1865221
в том числе:
Управление образования области
358410
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
15366
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
72917
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
13398
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
36902
На установку программы автомотизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
404
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
219423
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
1352618
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1058759
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2357
'Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
291502
Управление ветеринарии области
191
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
150
Оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
41
Управление координации занятости и социальных программ области
70003
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
39871
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
25517
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
534
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2081
На выплату государственной адресной социальной помощи

2000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
83999
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
83999
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
276086
оның ішінде:
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
32760
"Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық салу" жоспары бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету
32760
Облыстың құрылыс басқармасы
243326
Шахтинск қаласы, Парковая көшесіндегі 60 пәтерлі панельді үй (бекіту)
243326
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 22 тамыздағы XХIV сессиясының
№ 1545/24 шешіміне
3 қосымша
Шахтинск
қалалық
мәслихаттың
2017 жылғы
26 желтоқсандағы XIХ сессиясының
№ 1460/19 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2141307
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1865221
Нысаналы даму трансферттері
276086
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1865221
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
358410
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15366
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72917
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13398
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36902
Білім беру ұйымдарында автоматтандырылған интернет- сайттар мониторингі бағдарламасын орнатуға
404
Білім беру объектілеріне жөндеу жүргізу және материалдық-техникалық базаны нығайтуға
219423
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1436617
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
1058759
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
83999
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге

2000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
83999
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
83999
Целевые трансферты на развитие:
276086
в том числе:
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
32760
Корректировка проектно-сметной документации на проект "Строительство котельной в поселке Шахан города Шахтинск"
32760
Управление строительство области
243326
60-ти квартирный панельный дом по ул. Парковая, город Шахтинск (привязка)
243326
Приложение 3
к решению XХIV сессии Шахтинского городского
маслихата от 22 августа 2018 года № 1545/24
Приложение 5
к решению XIХ сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2017 года № 1460/19
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2018 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
2141307
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1865221
Целевые трансферты на развитие
276086
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1865221
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
358410
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
15366
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
72917
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
13398
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
36902
На установку программы автомотизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
404
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
219423
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1436617
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1058759
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
83999
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов