Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы 30 сессиясының № 30/332 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 мамырда № 4768 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4525 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 10 қаңтарда және 2018 жылғы 13 қаңтардағы № 1-2 (4205) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 207 174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 023 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 204 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 118 643 мың теңге;
2) шығындар – 8 275 927 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 14 951 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61 328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 76 279 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 53 802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 802 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 61 328 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 267 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 69 741 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5, 7, 8-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение 30 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 30/332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 мая 2018 года № 4768. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 января 2018 года № 1-2 (4205)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 207 174 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 023 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 204 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 118 643 тысяч тенге;
2) затраты – 8 275 927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 14 951 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61 328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 76 279 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 53 802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 53 802 тысяч тенге:
поступление займов – 61 328 тысяч тенге;
погашение займов – 77 267 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 741 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

1 985
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2 968
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
89 623
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
97 063
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға
5 891
Абай аудандық мәслихатының
30 сессиясының
2018 жылғы 10 мамырдағы
№ 30/332 шешіміне
3-қосымша
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
7-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің әкімі аппараттары бойынша шығындар
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісінің атауы
Барлығы
Бағдарламаның атауы
123001
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123022
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
123040
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
Барлығы

1 985
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2 968
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
89 623
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
97 063
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 891
Приложение 3
к решению 30 сессии
Абайского районного маслихата
от 10 мая 2018 года № 30/332
Приложение 7
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Затраты по аппаратам акима города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год
Наименование администратора бюджетных программ
Всего
Наименование программы
123001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123022 "Капитальные расходы государственного органа"
123040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Итого