Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 36/403 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қарашада № 4999 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4525 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 10 қаңтарда және 2018 жылғы 13 қаңтардағы № 1-2 (4205) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 527 545 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 995 897 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 713 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 439 014 мың теңге;
2) шығындар – 8 596 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 14 951 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61 328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 76 279 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 53 802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 802 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 61 328 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 267 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 69 741 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 7 - қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 25 октября 2018 года № 36/403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 ноября 2018 года № 4999. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 23 сессии Абайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 23/236 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 января 2018 года № 1-2 (4205)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 527 545 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 995 897 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 921 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 439 014 тысяч тенге;
2) затраты – 8 596 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 14 951 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61 328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 76 279 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 53 802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 802 тысяч тенге:
поступление займов – 61 328 тысяч тенге;
погашение займов – 77 267 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 741 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

129 355
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
14 280
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және негізгі қызметкерлердің оқу кезенінде орнын алмастырғаны үшін үстемеақы
9 481
Облыстық бюджеттен
276 075
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығында талап етілген кәсіп және дағды бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
24 074
Жұмыспен қамту орталықтарында тартымды еңбек төлемі жүйелерін ендіруге
1 442
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеуге
22 352
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
34 196
Білім объектілерінің материалдық - техникалық базасын нығайтуға, ұстауға және жөндеу жұмыстарын жүргізуге
72 000
Облыс мектептерінің кең жолақты қатынау интернетке қосуға
1 573
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттардың автоматтандырылған мониторинг бағдарламаларын орнатуға
672
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекен көшелеріне орта жөндеу жұмыстарын жүргізуге
83 796
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекен көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
26 204
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
398
Қауіпті жұқпалы ауруы бар, ауылшаруашылық ауру малдарына санитарлық жою жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
9 000
Вакцинация, ветеринариялық дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
368
Нысаналы даму трансферттері
2 028 104
Республикалық бюджеттен берелетін нысаналы даму трансферттері
1 728 186
Су құбыры жүйелерін қайта құруға
427 174
Кәріз тазалау жүйелерін, кәріз тазалау құрылғыларын, кәріз насос станцияларын қайта құруға
800 000
Су құбыры жүйелерінің құрылысына
385 018
Тұрғын-үй объектілерінің құрылысына
115 994
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер
299 918
Су құбыры жүйелерін қайта құруға
77 640
Су құбыры жүйелерінің құрылысына
44 168
Тұрғын-үй объектілерінің құрылысына
16 763
Cпорт объектілерін дамытуға
138 037
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
23 310
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
61 328
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
61 328
Абай аудандық мәслихатының
36 сессиясының
2018 жылғы 25 қазандағы
№ 36/403 шешіміне
3 - қосымша
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
5 - қосымша
2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
208 669
оның ішінде:
Трансферттер
208 669
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстарына

129 355
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
14 280
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
9 481
Из областного бюджета
276 075
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
24 074
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
1 442
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
22 352
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
34 196
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72 000
На подключение школ области к широкополосному доступу интернета
1 573
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
672
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
83 796
На проведение текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
26 204
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
398
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
9 000
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
368
Целевые трансферты на развитие
2 028 104
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
1 728 186
На реконструкцию водопроводных сетей
427 174
На реконструкцию канализационных очистных сетей, канализационных очистных сооружений, канализационных насосных станций
800 000
На строительство водопроводных сетей
385 018
На строительство жилого объекта
115 994
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
299 918
На реконструкцию водопроводных сетей
77 640
На строительство водопроводных сетей
44 168
На строительство жилого объекта
16 763
На развитие объектов спорта
138 037
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 310
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
61 328
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
61 328
Приложение 3
к решению 36 сессии
Абайского районного маслихата
от 25 октября 2018 года № 36/403
Приложение 5
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов из районного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
208 669
в том числе:
Трансферты
208 669
На капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

689
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
20 908
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 985
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
83 385
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
95 811
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға
5 891
Абай аудандық мәслихатының
36 сессиясының
2018 жылғы 25 қазандағы
№ 36/403 шешіміне
4 - қосымша
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
7- қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің әкімі аппараттары бойынша шығындар
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісінің атауы
Барлығы
Бағдарламаның атауы
123001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123022 "Мемлекет тік органның күрделі шығыстары"

689
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 908
На освещение улиц в населенных пунктах
1 985
На обеспечение санитарии населенных пунктов
0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
83 385
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
95 811
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 891
Приложение 4
к решению 36 сессии
Абайского районного маслихата
от 25 октября 2018 года № 36/403
Приложение 7
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Затраты по аппаратам акима города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год
Наименование администратора бюджетных программ
Всего
Наименование программы
123001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123022 "Капитальные расходы государственного органа"