Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/257 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 39/423 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5039 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/257 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4538 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 17 қаңтарда және 2018 жылғы 13 қаңтардағы № 1-2 (4205) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған Абай қаласының бюджетін 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 548 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 972 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 471 053 мың теңге;
2) шығындар – 548 465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 - қосымшалар осы шешімге 1, 2 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2018–2020 жылдарға арналған Топар кентінің бюджетін 6, 7 және 8- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение 24 сессии Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 24/257 "О бюджетах города районного значения, поселков, сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 39/423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5039. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 24/257 "О бюджетах города районного значения, поселков, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4538, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2018 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 января 2018 года № 1-2 (4205)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 548 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 972 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 471 053 тысяч тенге;
2) затраты – 548 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Топар на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
10 441
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 774

1 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
10 441
Освещение улиц в населенных пунктах
1 774