2019-2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының, Сарышаған және Шашубай кенттерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 275 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 5122 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166388 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 452 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 151936 мың теңге;
2) шығындар – 166973 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 585 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 20.06.2019 № 314 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7999 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 204 мың теңге;
2) шығындар – 118 902 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1699 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1699 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1699 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 345 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2019 - 2021 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 130 мың теңге;

О бюджетах села Актогай, поселков Сарышаган и Шашубай на 2019-2021 годы
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2019 года № 5122. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Актогай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 166 388 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 452 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 151 936 тысяч тенге;
2) затраты – 166 973 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 585 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 585 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 20.06.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 999 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 109 204 тысяч тенге;
2) затраты – 118 902 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 699 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 699 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 699 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13.12.2019 № 345 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 280 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 130 тысяч тенге;

4. Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2019 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 220550 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақтоғай ауылына - 100758 мың теңге;
Сарышаған кентіне - 87808 мың теңге;
Шашубай кентіне - 31984 мың теңге.
5. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2019 год в сумме 220550 тысяч тенге, в том числе:
село Актогай – 100758 тысячи тенге;
поселок Сарышаган – 87808 тысяч тенге;
поселок Шашубай – 31984 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год согласно приложению 10.