Көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Ортадересін ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 30 шілдедегі № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 4898 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы қорытындысына сәйкес, Ақтоғай ауданы Ортадересін ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ортадересін ауылдық округі Ортадересін станциясындағы Ақорда көшесінің атауы Ынтымақ көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ортадересін ауылдық округінің
әкімінің міндетін атқарушы
Б. Кошербаев

О переименовании улицы
Решение акима Ортадересинского сельского округа Актогайского района Карагандинской области от 30 июля 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 августа 2018 года № 4898.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года, аким Ортадересинского сельского округа Актогайского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ақорда на станции Ортадересин Ортадересинского сельского округа на улицу Ынтымақ.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Ортадересинского сельского округа
Б. Кошербаев