Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 4 "2018 - 2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы 22 сессиясының № 27 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 4686 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №4 "2018-2020 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4567 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 24 қаңтарда, 2018 жылғы 27 қаңтардағы "Бұқар жырау жаршысы" №4 аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301 889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге; трансферттер түсімі бойынша – 276 114 мың теңге;
2) шығындар – 301 889 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге;
6) субвенция – 113 902 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 310 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 540 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 21 сессии Бухар - Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2018 - 2020 годы"
Решение 22 сессии Бухар - Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2018 года № 4686. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4567, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года, в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" №4 от 27 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 889 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 665 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 110 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 276 114 тысяч тенге;
2) затраты – 301 889 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге;
6) субвенция – 113 902 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 399 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 310 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 540 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге;
6) субвенция – 50 743 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге;
6) субвенция – 50 743 тысяч тенге.";
11) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.