Бұқар жырау аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі 26 сессиясының № 8 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қазанда № 4975 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4526 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 11 қаңтарда, 2018 жылғы 03 ақпандағы "Бұқар жырау жаршысы" №5 аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 652 577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 677 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 958 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 21 090 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 937 125 мың теңге;
2) шығындар – 8 833 041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96 852 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 133 968 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 116 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 277 316 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277 316 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 133 968 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 116 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180 464 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение 26 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 октября 2018 года № 4975. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4526, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2018 года, в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 5 от 03 февраля 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 652 577 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 677 404 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 958 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 090 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 937 125 тысяч тенге;
2) затраты – 8 833 041 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 852 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 968 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 116 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 277 316 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277 316 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 133 968 тысяч тенге;
погашение займов – 37 116 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 180 464 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.