Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/170 "2018 - 2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі XXVII сессиясының № 27/203 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 4714 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №22/170 "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4537 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 наурыздағы №12-13 (9850) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 18 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Атасу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 344 982 мың теңге:
салықтық түсімдер 61 845 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 283 137 мың теңге;
2) шығындар 344 982 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2018 жылға арналған бюджет кірістерінің құрамында 15 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 15 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс XXVІІ сессиясының төрағасы С.Рымбеков
Аудандық мәслихат хатшысы К.Имантусупов

О внесении изменений и дополнений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/170 "О бюджете поселка и сельских округов на 2018 - 2020 годы"
Решение XXVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2018 года № 27/203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2018 года № 4714. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №22/170 "О бюджете поселка и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4537, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 марта 2018 года №12-13 (9850), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атасу на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 344 982 тысяч тенге:
налоговые поступления 61 845 тысяч тенге;
поступления трансфертов 283 137 тысяч тенге;
2) затраты 344 982 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в составе поступлений бюджета на 2018 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов согласно приложению 15.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
4) дополнить приложением 15 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХVII внеочередной сессии районного маслихата С.Рымбеков
Секретарь районного маслихата К.Имантусупов
Приложение 1
к решению
Жанааркинского районного маслихата