Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/170 "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 шілдедегі XXXI сессиясының № 31/224 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 шілдеде № 4884 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/170 "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4537 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 наурыздағы № 12-13 (9850) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 18 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Ералиев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшалараға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 223 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 775 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 13 731 мың теңге;
2) шығындар 18 223 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
2) 4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Түгіскен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшалараға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 34 887 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 960 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 31 117 мың теңге;
2) шығындар 34 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/170 "О бюджете поселка и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 19 июля 2018 года № 31/224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июля 2018 года № 4884. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/170 "О бюджете поселка и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4537, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 марта 2018 года № 12-13 (9850), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года), следующие изменения:
1) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Ералиевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18 223 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 731 тысяч тенге;
2) затраты 18 223 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Тугускенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 34 887 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов 31 117 тысяч тенге;
2) затраты 34 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 7, 10 қосымша осы шешімге 1, 2 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXХІ сессиясының төрағасы
Ж.Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы К.Имантусупов

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
3) приложения 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХХХI внеочередной сессии районного маслихата Ж.Рыспеков
Секретарь районного маслихата К.Имантусупов
Приложение 1
к решению
Жанааркинского районного маслихата