Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/170 "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 35/250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5040 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/170 "2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4537 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 наурыздағы № 12-13 (9850) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 18 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Атасу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 359 548 мың теңге:
салықтық түсімдер 61 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 297 703 мың теңге;
2) шығындар 359 548 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Бидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 912 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 292 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 530 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 16 090 мың теңге;
2) шығындар 18 912 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/170 "О бюджете поселка и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 35/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5040. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/170 "О бюджете поселка и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4537, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 марта 2018 года №12-13 (9850), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атасу на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 359 548 тысяч тенге:
налоговые поступления 61 845 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 297 703 тысяч тенге;
2) затраты 359 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бидаикского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18 912 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 292 тысяч тенге;
неналоговые поступления 530 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 090 тысяч тенге;
2) затраты 18 912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;