Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы XXI сессиясының № VI - 21/176 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі ХXVI сессиясының № VI-26/231 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 4752 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы XXI сессиясының № VI-21/176 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4535 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 16 қаңтарда, 2018 жылғы 13 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11630) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6040254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 604012 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13461 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5418781 мың теңге;
2) шығындар – 6295087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23635 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 32468 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8833 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 278468 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278468 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 32468 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8833 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 254833 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XXI сессии Каркаралинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № VI - 21/176 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение XXVI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2018 года № VI-26/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 мая 2018 года № 4752.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXI сессии Каркаралинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № VI-21/176 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4535, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года, в газете "Қарқаралы" от 13 января 2018 года № 5-6 (11630)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6040254 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 604012 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13461 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5418781 тысячи тенге;
2) затраты – 6295087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23635 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32468 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8833 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 278468 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278468 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 32468 тысяч тенге;
погашение займов – 8833 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 254833 тысячи тенге.";

330
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында еңбек ақы төлеудің тартымды жүйесін енгізуге
1295
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
36822
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
12339
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
12093
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26342
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға және ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
26342
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
113187
Қалпына келтірілетін энергия көздерін пайдалануды қолдауға
3187
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
110000
Нысаналы даму трансферттері
57500
Атауы
Сомасы (мың тенге)
1
2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
57500
Қарағайлы кентінде су құбыр жүйесін су кернеуіш мұнарамен құру жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге

330
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
1295
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
36822
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
12339
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12093
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26342
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
26342
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
113187
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
3187
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
110000
Целевые трансферты на развитие
57500
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
57500
На разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей с водонапорной башней в поселке Карагайлы