Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XXII сессиясының № VI - 22/194 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі XXVII сессиясының № VI-27/236 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 4753 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XXII сессиясының № VI-22/194 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4544 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 19 қаңтарда, 2018 жылғы 27 қаңтардағы "Қарқаралы" № 9-10 (11634) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237328 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1858 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 204874 мың теңге;
2) шығындар – 237328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82523 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76941 мың теңге;

О внесении изменений в решение XXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № VI - 22/194 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 - 2020 годы"
Решение XXVII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2018 года № VI-27/236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 мая 2018 года № 4753.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № VI-22/194 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4544, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года, в газете "Қарқаралы" от 27 января 2018 года № 9-10 (11634)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 237328 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1858 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 204874 тысячи тенге;
2) затраты – 237328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 82523 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3237 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76941 тысячи тенге;