2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № VI-38/323 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5120 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 457410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 425020 мың теңге;
2) шығындар – 457410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 29.10.2019 № VI-48/405 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110990 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 100046 мың теңге;
2) шығындар – 114540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3550 мың теңге;

О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2018 года № VI-38/323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 457410 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 425020 тысяч тенге;
2) затраты – 457410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29.10.2019 № VI-48/405 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 110990 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10698 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100046 тысяч тенге;
2) затраты – 114540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3550 тысяч тенге;

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 29.10.2019 № VI-48/405 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 345141 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Қарқаралы қаласына – 175455 мың теңге;
Қарағайлы кентіне – 84084 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылдық округіне - 66268 мың теңге;
Қырғыз ауылдық округіне - 19334 мың теңге.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29.10.2019 № VI-48/405 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Предусмотреть в бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 345141 тысячи тенге, в том числе:
городу Каркаралинск - 175455 тысяч тенге;
поселку Карагайлы - 84084 тысячи тенге;
Егиндыбулакскому сельскому округу - 66268 тысяч тенге;
Киргизскому сельскому округу – 19334 тысячи тенге.

6. 2019 жылға аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттерінен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар ескерілсін.

6. Учесть на 2019 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности, финансируемые из бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттерін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер 14 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № VI- 38/323
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2019 год согласно приложению 13.
8. Учесть в составе бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2019 год целевые трансферты согласно приложению 14.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года
№ VI-38/323
Бюджет города Каркаралинск на 2019 год