Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5095 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Егіндібұлақ ауылдық округі Егіндібұлақ ауылының Айтбаев және Ахметов көшелерінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданының Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 1 "Егіндібұлақ ауылдық округінің Егіндібұлақ ауылындағы Ахметов және Айтбаев көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4457 болып тіркелген, 2017 жылғы 09 желтоқсандағы № 99-100 (11620) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 08 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық
округінің әкімі
М. Мадикенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министірлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т.Ж. Копжасаров

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 25 декабря 2018 № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2018 года № 5095
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казакстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Егиндыбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного роготого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц Ахметова и Айтбаева села Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района от 24 ноября 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Ахметова и Айтбаева села Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4457, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 09 декабря 2017 года № 99-100 (11620), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 декабря 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского
сельского округа
М. Мадикенова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учереждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора министерства сельского хозяйство
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров