Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 19 сессиясының "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы XXI сессиясының № 216 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 4621 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 19 сессиясының № 196 "2018-2020 жылдарғаарналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4565 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (5551) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 24 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2018- 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 870 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 940 670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 4 915 259 мың теңге.
2) шығындар - 5 926 535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 41 670 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 64 935 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 23 265 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 97 934 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитін пайдалану) - 97 934 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 64 935 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 23 265 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 56 264 мың теңге.";
қөрсетілген шешімнің 1, 6, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д.Алшинбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т.Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М.Мұхамеджанова
"7 "ақпан 2018 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 7 ақпандағы
21 сессиясының №216 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
19 сессиясының № 196 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 19 сессии Нуринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 196 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение XXI сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 7 февраля 2018 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 февраля 2018 года № 4621
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 19 сессии Нуринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №196 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4565, опубликовано в газете "Нұра" от 20 января 2018 года №3 (5551), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года), следующие изменения:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 , 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 870 271 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 940 670 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 342 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 915 259 тысяч тенге.
2) затраты - 5 926 535 тысяч тенге
3) чистое бюджетное кредитование - 41 670 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 64 935 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 23 265 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 97 934 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 97 934 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 64 935 тысяч тенге;
погашение займов - 23 265 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 56 264 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д.Алшинбаев
Секретарь районного маслихата Т.Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела
экономики и финансов
_________ М.С.Мухамеджанова
" 7 " февраль 2018 год
Приложение 1
к решению 21 сессии
Нуринского районного маслихата
от 7 февраля 2018 года № 216
Приложение 1
к решению 19 сессии
Нуринского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 196
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма ( тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы