Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 20 сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы XXV сессиясының № 256 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4864 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 20 сессиясының № 209 "2018-2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4564 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы №3(5551)"Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіндеэлектрондық түрде 2018 жылдың 23 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 550 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 151 945 мың теңге;
2) шығындар – 201 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 20 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 209 "О бюджете поселка Нура на 2018 - 2020 годы"
Решение XXV сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 26 июня 2018 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июля 2018 года № 4864
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 209 "О бюджете поселка Нура на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4564, опубликовано в газете "Нұра" от 20 января 2018 года №3 (5551), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 550 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 605 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 151 945 тысяч тенге;
2) затраты – 201 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.