Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 20 сессиясының "2018 - 2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы XXX сессиясының № 290 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қазанда № 4976 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 20 сессиясының № 209 "2018 - 2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4564 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы №3 (5551) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 23 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206 879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 157 274 мың теңге;
2) шығындар – 206 879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

О внесении изменений в решение 20 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 209 "О бюджете поселка Нура на 2018 - 2020 годы"
Решение XXX сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2018 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 октября 2018 года № 4976
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 209 "О бюджете поселка Нура на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4564, опубликовано в газете "Нұра" от 20 января 2018 года №3 (5551), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 206 879 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 35 000 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 157 274 тысяч тенге;
2) затраты - 206 879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.";