Баршын ауылдық округі Қарақасқа ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Баршын ауылының әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 ақпанда № 4604 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Баршын ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Баршын ауылдық округі Қарақасқа ауылының көшелері:
1) Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне;
2) Селикатная көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі З. Муханалиева

О переименовании улиц села Каракаска Баршинского сельского округа
Решение акима села Баршино Нуринского района Карагандинской области от 22 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 февраля 2018 года № 4604
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 4 июля 2017 года, аким села Баршино Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Каракаска Баршинского сельского округа Нуринского района:
1) улицу Мира в улицу Бейбітшілік;
2) улицу Селикатная в улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села З. Муханалиева