Изенді ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2018 жылғы 13 тамыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 4899 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 06.12.2018 № 2 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Изенді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез анықталғанына байланысты Изенді ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Ж. Балабиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Изенда
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 13 августа 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 августа 2018 года № 4899. Утратило силу решением акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 06.12.2018 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Изенда РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории села Изенда.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Ж. Балабиев