Көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 шілдеде № 4875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 30 мамырдағы қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Кертінді ауылының көшесі:
Тіршілік көшесі Баймағамбет Мамраев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Г. Хасенов

О переименовании улицы
Решение акима села Кертенди Нуринского района Карагандинской области от 2 июля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июля 2018 года № 4875
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 30 мая 2018 года, аким села Кертенди Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу села Кертенди Нуринского района:
улицу Тіршілік в улицу Баймағамбет Мамраев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села Г. Хасенов