Көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Ахмет ауылының әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5061 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Ахмет ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Ахмет ауылының көшесі:
Целинная көшесі Шаңырақ көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Искакова

О переименовании улицы
Решение акима села Ахмет Нуринского района Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5061
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года, аким села Ахмет Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу села Ахмет Нуринского района:
улицу Целинная в улицу Шаңырақ.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села М. Искакова