Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Шахтерское ауылының әкімінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 4967 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Шахтерское ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Шахтерское ауылының көшелері:
1) Набережная көшесі Жағалау көшесіне;
2) Целинная көшесі Тың көшесіне;
3) Школьная көшесі Мектеп көшесіне;
4) Строительная көшесі Құрылысшылар көшесіне;
5) Степная көшесі Егінді көшесіне;
6) Молодежная көшесі Жастар көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Г. Смагулова

О переименовании улиц
Решение акима села Шахтерское Нуринского района Карагандинской области от 21 сентября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 октября 2018 года № 4967.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года, аким села Шахтерское Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Шахтерское Нуринского района:
1) улицу Набережная в улицу Жағалау;
2) улицу Целинная в улицу Тың;
3) улицу Школьная в улицу Мектеп;
4) улицу Строительная в улицу Құрылысшылар;
5) улицу Степная в улицу Егінді;
6) улицу Молодежная в улицу Жастар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села Г. Смагулова