Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 397 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы 33 сессиясының № 427 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 4643 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 397 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Осакаровка кентінің бюджеті 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 378 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1226 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329 256 мың теңге;
2) шығындар - 378 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Молодежный кентінің бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 576 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 808 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 179 798 мың теңге;

О внесении изменений в решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 397 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы"
Решение 33 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2018 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 марта 2018 года № 4643. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 397 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4557) опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 378 342 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 860 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1226 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 329 256 тысяч тенге;
2) затраты – 378 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2018-2020 годы согласно приложению 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 576 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 970 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15808 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 179 798 тысяч тенге;

2) шығындар - 220 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
4. 2018-2020 жылдарға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 816 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 696 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 603 мың теңге;
2) шығындар - 22 816 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ревякина
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Саққұлақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
Е. Теміров
2018 жылғы "27" ақпан
Осакаров аудандық мәслихатының
2018 жылғы "27" ақпан
33 сессиясының № 427
шешіміне
1-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2017 жылғы "28" желтоқсандағы
30 сессиясының № 397 шешіміне
1-қосымша
Осакаровка кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
1.КІРІСТЕР

2) затраты – 220 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Есиль на 2018-2020 годы согласно приложению 14, 15, 16. соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 816 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 517 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4696 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 603 тысяч тенге;
2) затраты – 22 816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге".
2. Приложение 1, 6, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Ревякина
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е.Темиров
"27" февраля 2018 года
Приложение 1
к решению 33 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "27"февраля 2018 года № 427
Приложение 1
к решению 30 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "28" декабря 2017 года № 397
Бюджет поселка Осакаровка на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
1.ДОХОДЫ