Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 557 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5137 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаровка кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 180 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 206 158 мың теңге;
2) шығындар - 277 297 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 766 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Молодежный кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 057 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 172 192 мың теңге;
2) шығындар - 202 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 3 043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 043 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2019-2021 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2018 года № 557. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2019 года № 5137. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 264 180 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 58 022 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 206 158 тысяч тенге;
2) затраты – 277 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.12.2019 № 766 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2019-2021 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 057 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 865 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 172 192 тысяч тенге;
2) затраты – 202 100 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 043 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 043 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 632 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 766 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған кент бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4, 9, 14 және 18 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 және 10 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 3 632 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.12.2019 № 766 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселка на 2019 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям приложениям 4, 9, 14 и 18.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка на 2019 год согласно приложению 5 и приложению 10.

7. 2019 жылы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар қарастырылсын.
8. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Бекова
Мәслихат хатшысы К. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының
2018 жылғы "29" желтоқсандағы
43 сессиясының № 557
шешіміне 1-қосымша
Осакаровка кентінің 2019 жылға арналған бюджеті

7. Предусмотреть на 2019 год специалистам в области образования являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Бекова
Секретарь маслихата К. Саккулаков
Приложение 1
к решению 43 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "29" декабря 2018 года № 557
Бюджет поселка Осакаровка на 2019 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 766 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
93 682
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
32 979
Облыстық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
50 000
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
10 703
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен
32 979
оның ішінде
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
31 500
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 479
облыстық бюджеттен:
50 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
50 000
аудандық бюджеттен:
10 703
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
6 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
2 603
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2 000
Күрделі жөндеудің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
100
Осакаров аудандық мәслихатының

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.12.2019 № 766 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
93 682
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
32 979
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
50 000
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
10 703
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
32 979
в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31 500
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 479
из областного бюджета:
50 000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
50 000
из районного бюджета:
10 703
На обеспечение санитарии населенных пунктов
6 000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
2 603
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2 000
На разработку проектно-сметной документации капитального ремонта
100
Приложение 5
к решению 43 сессии
Осакаровского районного