Звездный ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Звездный ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 15 қарашадағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 5018 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі баскару туралы" Заңына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қортындысы негізінде Звездный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Звездный ауылдық округі Звездное ауылындағы көшелер келесідей:
1) Ленина көшесі Қаныш Сәтбаев көшесіне;
2) Складская көшесі Сұңқар көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Кудайбергенов

О переименовании улиц Звездного сельского округа
Решение акима Звездного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 15 ноября 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2018 года № 5018
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села и на основании заключения областной ономастической комиссии аким Звездного сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Звездное Звездного сельского округа Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Ленина на улицу Қаныш Сәтбаев;
2) улицу Складская на улицу Сұңқар.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Кудайбергенов