Садовый ауылдық округіндегі көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Садовый ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 5121 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі баскару туралы" Заңына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қортындысы негізінде, Садовый ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Садовый ауылдық округіндегі Садовое ауылының Ленин көшесі Болашақ көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Жетпісбаева

О переименовании улицы в Садовом сельском округе
Решение акима Садового сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 января 2019 года № 5121
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села и на основании заключения областной ономастической комиссии аким Садового сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина в селе Садовое Садового сельского округа Осакаровского района на улицу Болашақ.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Жетписбаева