Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 166 "2018-2020 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 235 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5068 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 166 "2018-2020 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4546 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" № 4-5 (6130) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183 664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 064 мың теңге;
2) шығындар – 183 664 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 588 мың теңге;

О внесении изменений в решение XIХ сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 166 "О бюджетах поселка, сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение ХХVI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 7 декабря 2018 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2018 года № 5068. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №166 "О бюджетах поселка, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4546, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 16 января 2018 года №4-5 (6130), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезди на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 664 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 064 тысяч тенге;
2) затраты – 183 664 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 688 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 588 тысяч тенге;

3601
Облыстық бюджеттен Айгөлек балабақшасы шатырының ағымдағы жөндеуіне
3000
Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығының ағымдағы шығындарына
400
Жезді кенті әкімшілік аппаратының бейнеконференц байланысына
201
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
8350
Ұлытау ауылдық округі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын және автомобиль жолдарын ұстап тұруға
1350
Коммуналдық меншіктегі нысандарға құжаттар жасату
7000

3601
С областного бюджета на текущий ремонт кровли садика Айголек
3000
На текущие расходы культурно досугового центра поселка Жезди
400
На видеоконференц связь аппарата акима поселка Жезди
201
Бюджет Улытауского сельского округа
8350
На содержание жилищно-коммунального хозяйства и автомобильных дорог Улытауского сельского округа
1350
На изготовление документов объектам коммунальной собственности
7000