Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVIII сессиясының № 149 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы ХХV сессиясының № 222 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5069 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХVIІI сессиясының №149 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4545 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" № 2-3 (6128) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 19 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 257 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 152 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6 652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 479 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 093 115 мың теңге;
2) шығындар – 6 488 804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 87 773 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 104 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 845 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 319 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 104 618 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 845 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 231 526 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение XVIIІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 149 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение ХХV сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 7 декабря 2018 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2018 года № 5069
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХVIIІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №149 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4545, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 15 января 2018 года №2-3 (6128), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 257 278 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 152 032 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 093 115 тысяч тенге;
2) затраты – 6 488 804 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 773 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 104 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 319 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 299 тысяч тенге:
поступление займов – 104 618 тысяч тенге;
погашение займов – 16 845 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 231 526 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

1197733
Ағымдағы нысаналы трансферттер
543115
Нысаналы даму трансферттер
550000
Бюджеттік кредиттер
104618
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
543115
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
2619
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49973
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1630
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
15810
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарды автоматтандырылған мониторингілеу бағдарламасын құруға
444
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
240989
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2129
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
5198
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5241
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және көмекшілерін енгізуге
4850
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6200
Автомобиль жолдарын орташа жөндеуге

1197733
Целевые текущие трансферты
543115
Целевые трансферты на развитие
550000
Бюджетные кредиты
104618
в том числе:
Целевые текущие трансферты
543115
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2619
Целевые текущие трансферты на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
49973
Целевые текущие трансферты на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1630
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
15810
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
444
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
240989
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы.
2129
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5198
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
5241
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4850
Государственная адресная социальная помощь
6200
Средний ремонт автомобильных дорог