2019-2021 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының № 250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5113 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210 242 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 206 618 мың теңге;
2) шығындар – 213 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 600 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 600 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 333 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 353 994 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 347 963 мың теңге;
2) шығындар – 358 094 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 100 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4100 мың теңге.

О бюджетах поселка, сельского округа на 2019-2021 годы
Решение ХХVIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5113. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезди на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 210 242 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 206 618 тысяч тенге;
2) затраты – 213 842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 600 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 600 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.11.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 353 994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 347 963 тысяч тенге;
2) затраты – 358 094 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 100 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 100 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 333 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялардың мөлшері 187 646 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Жезді кентіне – 116 225 мың теңге;
Ұлытау ауылдық округіне – 71 421 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджеттен қаржыландыратын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласының азаматтық қызметшілеріне қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.11.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, сельского округа на 2019 год в сумме 187 646 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жезди – 116 225 тысяч тенге;
Улытауский сельский округ – 71 421 тысяч тенге;
4. Установить на 2019 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий работающим в сельской местности, финансируемым из бюджета поселкового, сельского округа, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 333 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
366935
Ағымдағы нысаналы трансферттер
366935
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
366935
Жезді кенті бюджетінің құрамында
90393
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
962
Аудандық бюджеттен Жезді кенті мәдени-сауықтыру орталығын ұстап тұруға ағымдағы нысаналы трансферт
41207
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
39293
Апатты жағдайдағы тұрғын үйлерді техникалық зерттеуден өткізуге ағымдағы нысаналы трансферт
2661
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферт
400
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға ағымдағы нысаналы трансферт
5870
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
276542
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
1685
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
11658
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферт
226623
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға ағымдағы нысаналы трансферт
14700
Ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферт
7500
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға ағымдағы нысаналы трансферт
7500
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына ағымдағы нысаналы трансферт
5876
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферт
1000

Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27.11.2019 № 333 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
366935
Целевые текущие трансферты
366935
в том числе:
Целевые текущие трансферты
366935
Бюджет поселка Жезди
90393
Трансферт из районного бюджета на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих
962
Трансферт из районного бюджета на содержание культурно-досугового центра поселка Жезди
41207
Трансферт из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
39293
На проведение технического обследования аварийных жилых домов
2661
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
400
На организацию водоснабжения населенных пунктов
5870
Бюджет Улытауского сельского округа
276542
Текущие целевые трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1685
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11658
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
226623
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14700
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских округах
7500
Освещение улиц в населенных пунктах
7500
На текущие расходы аппарата акима
5876
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1000