Шет ауданының ауылдық округ және кенттерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 26/227 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 5146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 282908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 269908 мың теңге;
2) шығындар – 286172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3264 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 05.12.2019 № 34/302 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 357622 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334622 мың теңге;
2) шығындар – 359579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1957 мың теңге.

Об утверждении бюджета на 2019-2021 годы сельского округа и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2018 года № 26/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2019 года № 5146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 282908 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 269908 тысяч тенге;
2) затраты – 286172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3264 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2019 № 34/302 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 357622 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 334622 тысяч тенге;
2) затраты – 359579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1957 тысяч тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 955 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 05.12.2019 № 34/302 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудандық бюджеттен қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін 2019 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 571385 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақсу-Аюлы ауылына – 151650 мың теңге;
Ақадыр кентіне – 258430 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин кентіне – 57875 мың теңге;
Ақжал кентіне – 76147 мың теңге;
Мойынты кентіне – 27283 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 955 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2019 № 34/302 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселков, сельских округов на 2019 год в сумме 571385 тысяч тенге, в том числе:
Аксу-Аюлинский сельский округ – 151650 тысячи тенге;
поселок Агадырь – 258430 тысяч тенге;
поселок Сакена Сейфуллина – 57875 тысяч тенге;
поселок Акжал – 76147 тысяч тенге;
поселок Мойынты – 27283 тысяч тенге.

7. Жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 16, 17 қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 18 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіп кешенінің ауылдық жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

7. Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложению 16, 17 к настоящему решению.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год согласно приложению 18 к настоящему решению.
9. Установить на 2019 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
004
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения