Шет ауданы Ақадыр кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақадыр кенті әкімінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 4818 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақадыр кентіндегі:
"931 км" көшесі – "Достық" көшесіне;
"Автомобилистов" көшесі – "Бастау" көшесіне;
"Аэродромная" көшесі – "Болашақ" көшесіне;
"Горем–29" көшесі – "Сарыарқа" көшесіне;
"Деповская" көшесі – "Ақжол" көшесіне;
"Железнодорожная" көшесі – "Теміржолшылар" көшесіне;
"Московская" көшесі – "Айыртау" көшесіне;
"Пекарская" көшесі - "Аманат" көшесіне;
"Первомайская" көшесі – "Ынтымақ" көшесіне;
"Пионерская" көшесі – "Балауса" көшесіне;
"Победа" көшесі – "Жеңіс" көшесіне;
"Почтовая" көшесі – "Азаттық" көшесіне;
"Правда" көшесі – "Ырыс" көшесіне;
"Пролетарская" көшесі – "Алаш" көшесіне;
"Путейская" көшесі – "Ақтасты" көшесіне;
"Рабочая" көшесі – "Жұмыскер" көшесіне;
"Северная" көшесі – "Бірлік" көшесіне;
"Средняя" көшесі – "Сарысу" көшесіне;
"Станционная" көшесі – "Мәншүк Мәметова" көшесіне;
"Тепловозная" көшесі – "Нұрлы жол" көшесіне;
"Целинная" көшесі – "Жібек жолы" көшесіне;
"Школьная" көшесі – "Ахмет Байтұрсынов" көшесіне;
"Мира" көшесі – "Бейбітшілік" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақадыр кенті әкімнің орынбасары Қ. Бекқожинге жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақадыр кентінің әкімі: Д. Карсембаев

О переименовании улиц поселка Агадырь Шетского района
Решение акима поселка Агадырь Шетского района Карагандинской области от 30 мая 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2018 года № 4818
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Агадырь:
улицу "931 км" на улицу "Достық";
улицу "Автомобилистов" на улицу "Бастау";
улицу "Аэродромная" на улицу "Болашақ";
улицу "Горем–29" на улицу "Сарыарқа";
улицу "Деповская" на улицу "Ақжол";
улицу "Железнодорожная" на улицу "Теміржолшылар";
улицу "Московская" на улицу "Айыртау";
улицу "Пекарская" на улицу "Аманат";
улицу "Первомайская" на улицу "Ынтымақ";
улицу "Пионерская" на улицу "Балауса";
улицу "Победа" на улицу "Жеңіс";
улицу "Почтовая" на улицу "Азаттық";
улицу "Правда" на улицу "Ырыс";
улицу "Пролетарская" на улицу "Алаш";
улицу "Путейская" на улицу "Ақтасты";
улицу "Рабочая" на улицу "Жұмыскер";
улицу "Северная" на улицу "Бірлік";
улицу "Средняя" на улицу "Сарысу";
улицу "Станционная" на улицу "Мәншүк Мәметовой",
улицу "Тепловозная" на улицу "Нұрлы жол";
улицу "Целинная" на улицу "Жібек жолы";
улицу "Школьная" на улицу "Ахмета Байтұрсынова";
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Агадырь Беккожина К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Агадырь Д. Карсембаев