Шет ауданы Көктіңкөлі ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Көктіңкөлі ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4690 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 7 бабына және 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және 2017 жылғы 06 желтоқсандағы Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындылары негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Көктіңкөлі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы Көктіңкөлі ауылындағы:
"Садовая" көшесі "Ынтымақ" көшесі;
"Новая" көшесі "Бастау" көшесі;
"Транспортная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі;
"Центральная" көшесі "Бірлік" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көктіңкөлі ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы А. Елеусизоваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктіңкөлі ауылдық округінің әкімі М. Имендинова

О переименовании улиц в селе Коктенколь Шетского района
Решение акима Коктенкольского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 27 марта 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2018 года № 4690
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 06 декабря 2017 года, а также учитывая мнение жителей села, аким Коктенкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Коктенколь:
улицу "Садовая" на улицу "Ынтымақ";
улицу "Новая" на улицу "Бастау";
улицу "Транспортная" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Центральная" на улицу "Бірлік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Коктенкольского сельского округа А. Елеусизову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктенкольского сельского округа М. Имендинова