Шет ауданы Өспен ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Өспен ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 2ө шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 қарашада № 5004 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және 2018 жылғы 09 тамыздағы Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Өспен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы Өспен ауылындағы Центральная көшесі Сәкен Сейфуллин көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Аманжолов

О переименовании улицы в селе Успен Шетского района
Решение акима Успенского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 26 октября 2018 года № 2ө. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 ноября 2018 года № 5004
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на оснавании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 09 августа 2018 года, а также учитывая мнение жителей села, аким Успенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная в селе Успен Шетского района на улицу Сәкена Сейфуллина.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ж. Аманжолов