2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVI сессиясының № 26/247 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5108 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3128989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 210798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 28498 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22055 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2867638 мың теңге;
2) шығындар - 3181379 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 47971 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 47971 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 47971 мың теңге.

О городском бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение XXVI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 26/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5108. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3128989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 210798 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 28498 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22055 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2867638 тысяч тенге;
2) затраты - 3181379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 47971 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 47971 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 47971 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 21.11.2019 № 35/340 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 1674640 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 5169 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21.11.2019 № 35/340 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2019 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 1674640 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2019 год в сумме 5169 тысяч тенге.

4. 2019 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2019 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Ұ. Алмас
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
Приозерск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVI
сессиясының № 26/247 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2019 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2019 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии У. Алмас
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение 1
к решению XXVI сессии
Приозерского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 26/247
Городской бюджет на 2019 год