2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1010 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 6143 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылдың 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада бекітілген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкiмдігінің 2018 жылғы "08" қаңтардағы № 1010 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
р/с №
Атауы
Тауарлар:
1.
жиһаздарды сатып алу (конкурс/аукцион жүргізуге бөлінген сома республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің мың еселенген мөлшерінен аспаған жағдайда)
Жұмыстар:
2.
денсаулық сақтау нысандарының жаңа құрылысы
Көрсетілетін қызметтер:
3.
инвестициялық форум

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление акимата Кызылординской области от 8 января 2018 года № 1010. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 января 2018 года № 6143. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить государственное учреждение "Управление государственных закупок Кызылординской области" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю государственного учреждения "Управление государственных закупок Кызылординской области" в установленном заканодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "08" января 2018 года № 1010
Товары, работы, услуги по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
Товары:
1.
приобретение мебели (при не превышении суммы, выделенной на проведение конкурса/аукциона тысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
Работы:
2.
новое строительство объектов здравоохранения
Услуги:
3.
инвестиционный форум